Yunanistan'da kiralık ve satılık evler, ikinci el araba fiyatları
Yunanistan ilanlar

Atina ve Selanik dahil olmak üzere Yunanistan’da kiralık ve satılık ev fiyatlarına, ikinci el araba fiyatlarına bu yazımızdaki sitelerden bakabilirsiniz.

Yunanistan'da kiralık ve satılık ev fiyatları

Yunanistan'da kiralık ve satılık daireler için en çok kullanılan siteler To Spiti Mu ve Spitogatos siteleridir. Atina ve Selanik'te kiralık ve satılık daire ve evler için, eşyalı kiralık daireler için aradıklarınızı bu iki sitede rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Spitogatos sitesi sadece Yunanca ve İngilizce dillerinde olsa da To Spiti Mu sitesinde Türkçe dahil olmak üzere birçok dilde arama yapabilirsiniz.

Bu iki sitede emlak sahiplerinin doğrudan ilanları yaygın değildir.  Satılık ve kiralık ev ilanlarının çoğu emlak şirketleri tarafından verilmektedir. 

Ev ve daire kiralamada Yunanistan'da emlakçı ücreti yasal olarak aylık kira bedelinin yarısıdır. Emlak şirketleri kira bedelinin diğer yarısını da emlak sahibinden almaktadır.

Yunanistan'da ev daire satışlarında ise emlakçı ücreti (taraflar arasında başka bir anlaşma yok ise) emlak fiyatının yüzde 2’si + KDV (%24) olarak belirlenmiştir. 

Yunanistan'da ikinci el araba fiyatları

Car.gr sitesi Yunanistan'da ikinci el araba ve araçlar için kullanılan en büyük ve kapsamlı sitedir. Yunanistan'ın bütün şehirlerinde satılık ikinci el araba ve araçları bu sitede bulabilirsiniz. Car.gr sitesinde araçlar dışında ikinci el eşya ilanları da bulunmaktadır. Site Yunanca ve İngilizce dillerindedir.

Yunanistan "Sahibinden" sitesi

Xrisi Efkeria sitesi Türkiye'deki “Sahibinden” sitesine en yakın olan sitedir. Bu sitede başta Yunanistan çapında iş ilanları olmak üzere, ikinci el araç ve eşyaları, kiralık ve satılık ev ve daireler ve diğer birçok konuda ilanlar bulabilirsiniz. Site Yunanca ve İngilizce dillerindedir.

Yunanistan'da iş ilanları

Yunanistan'da çalışmak için iş ilanları arıyorsanız aşağıdaki sitelerden istediğiniz kategorideki iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Yunanistan'daki önemli iş ilanları siteleri şunlardır:

Yunanistan hakkında yaptığımız tüm paylaşımlar için instagram sayfamız @yunanistan.greece ve facebook sayfamız yunanistan.travel 'i takip edebilirsiniz

copyright © 2021 Tüm hakları saklı ve DMCA koruması altındadır. Site içeriği kaynak ve aktif link göstermek koşuluyla kısmen ve/veya tamamen yayınlanabilir.

DMCA.com Protection Status

Like

Comments