Yunanistan'da en çok kullanılan Yunanca eğitim seti
Yunanca eğitim seti

“Klik sta Ellinika” Yunanca eğitim seti Yunanistan’da yabancılara Yunanca öğretiminde üniversiteler ve diğer eğitim kurumlarınca son yıllarda en çok kullanılan eğitim setidir.

Yabancı dil öğrenirken doğru kaynak ve kitap seçimi en önemli parametrelerin başında geliyor. İyi bir eğitim setiyle rahatça dili öreneceğimiz gibi, iyi hazırlanmayan bir eğitim seti o dilden uzaklaşmamıza ve hatta o dili öğrenmemizi yarıda bırakmaya bile yol açabilir.

Yunanistan Yunanca Dil Merkezi tarafından bütün seviyeler için hazırlanan modern Yunanca eğitim seti “Klik sta Ellinika” ile Yunancayı rahatça öğrenebilirsiniz.

Merkezi Selanik’te bulunan Yunanca Dil Merkezi Yunanistan Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olup, sınav merkezleri üzerinden her seviyede Yunanca sınavları düzenleyen tek yetkili kurumdur.

Yunanca Dil Merkezinin yabancılar için Yunanca eğitimi sitesinde Yunanca hakkında birçok materyale ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

“Klik sta Ellinika” Yunanca seti

"Diller İçin Avrupa Ortak Çerçeve Metni"ndeki düzeyler ve temel yaşam alanları göz önüne alınarak hazırlanan her seviyedeki “Klik sta Ellinika” eğitim seti aynı zamanda Yunanca sertifika sınavlarına yönelik olarak hazırlanmıştır.

“Klik sta Ellinika” Yunanca setinin A1, A2, B1, B2 ve C1 seviyelerinde kitapları bulunuyor. Her kitap için ek materyal olarak ücretsiz Yunanca-İngilizce Sözlük, alıştırmalar ve cevap anahtarları ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Bu da ilginizi çekebilir:

 

“Klik sta Ellinika” A1 örnek ünite için bakınız.

A1 Yunanca “Klik sta Ellinika” kitabını buradan inceleyebilirsiniz.
A2 Yunanca “Klik sta Ellinika” kitabını buradan inceleyebilirsiniz.
B1 Yunanca “Klik sta Ellinika” kitabını buradan inceleyebilirsiniz.
B2 Yunanca “Klik sta Ellinika” kitabını buradan inceleyebilirsiniz.
C1 Yunanca “Klik sta Ellinika” kitabını buradan inceleyebilirsiniz.

“Klik sta Ellinika” Fiyatları

“Klik sta Ellinika” nın online satış sitesinde fiyatlar şu şekildedir:

A1: 23,19€
A2: 21,17€
B1: 35€
B2: 35€
C1: 49€

“Klik sta Ellinika” Yunanca setinin aynı zamanda Windows PC, MAC OSX, IOS ve Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Yunanistan hakkında yaptığımız tüm paylaşımlar için instagram sayfamız @yunanistan.greece ve facebook sayfamız yunanistan.travel 'i takip edebilirsiniz

copyright © 2021 Tüm hakları saklı ve DMCA koruması altındadır. Site içeriği kaynak ve aktif link göstermek koşuluyla kısmen ve/veya tamamen yayınlanabilir.

DMCA.com Protection Status

Like

Comments